wydanie cyfrowe
Jak to działa
 

Dane do logowania

Po dokonaniu zakupu wybranego abonamentu e-wydania DGP na podany adres e-mail otrzymujesz dane do logowania i instrukcję korzystania.

 
 

WWW

Wchodzisz na stronę e-wydania Dziennika Gazety Prawnej: www.edgp.gazetaprawna.pl i logujesz się z wykorzystaniem podanego loginu (jest nim adres e-mail)*

 
 

2 sposoby czytania na telefonie
lub tablecie

Aby czytać na urządzeniach mobilnych, możesz po prostu wejść na stronę www.edgp.gazetaprawna.pl i zalogować się na swój dostęp. Więcej możliwości daje zainstalowanie aplikacji DGP i jest to drugi sposób czytania na telefonach lub tabletach. W tym celu wejdź na App Store dla iOS) lub Google Play (dla Androida) i zainstaluj aplikację DGP. Zaloguj się i korzystaj!

 

INFORorganizer

Aplikacja na pulpit komputera pozwalająca na szybki przegląd artykułów z codziennych wydań cyfrowego DGP

Narzędzie wyświetla z prawej strony ekranu tytuły poszczególnych artykułów i pozwala szybko przejść do wybranego z nich bez konieczności dodatkowego logowania.

 

Pliki PDF

Jeśli lubisz czytać offline lub chcesz wydrukować część wydania, możesz pobrać plik w postaci PDF i zapisać na swoim komputerze

 

Pliki MOBI i ePUB

Dla zwolenników czytania na czytnikach typu Kindle lub readerach udostępniamy mozliwość pobierania plików MOBI i EPUB

 

Gazetaprawna.pl

Jako prenumerator E-wydania Dziennika Gazeta Prawna, dodatkowo, oprócz czytania całych wydań na www.edgp.gazetaprawna.pl, możesz czytać zamknięte artykuły na serwisie www.gazetaprawna.pl logując się na swój login i hasło.

 

Wymagania techniczne

  • Rekomendowane przeglądarki: Mozilla Firefox, Chrome, Opera, Safari, Microsoft Edge
  • Przeglądarki powinny mieć aktywną obsługę JavaScript
*Jeśli chcesz przypomnieć sobie swoje hasło, zmienić je, lub zmienić swój login bądź dane do faktury, wejdź na www.sklep.infor.pl (jest to miejsce uwierzytelniania i autoryzacji dostępów do eDGP). W prawym górnym rogu zaloguj się na swoje dane dostępowe i dokonaj zmian w miejscu: "moje konto", lub korzystaj z opcji przypominania hasła. Jeśli nie pamiętasz żadnych danych dostępu do eDGP, skontaktuj się z Biurem Opiekunów Klienta: 22 761 31 27, edgp@gazetaprawna.pl
W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami
Nasz serwis wykorzystuje wyłącznie najnowsze technologie, aby zapewnić użytkownikowi najwyższą jakość usług. Prosimy o zaktualizowanie przeglądarki, aby poznać pełne możliwości naszego serwisu. Pobierz Microsoft Edge, aby korzystać z serwisu.